לקוחות מספרים ש...

היום היא כבר אישתי, היא אמרה ׳כן׳. טוב לא הייתה לה כל כך ברירה עם טבעת הזהב המרשימה שעיצבתי ביחד עם סמדר. היה לי רעיון ויחד עם סמדר מימשנו אותו לטבעת מושלמת. החוויה והתהליך בהחלט העצימו את ההתרגשות שכבר היתה. ברור שגם את הטבעות נישואין עשינו אצלה

רמי, יוקנעם

תמיד נמשכתי לתכשיטי זהב מעוצבים כאלה שאת יודעת שמה שתענדי לא תראי בשום מקום אחר. אז קבעתי עם סמדר בסטודיו המהמם שלה ופשוט נדהמתי. המבחר, התכשיטים המיוחדים, האוירה הנעימה. ממליצה בחום.

ענת, קרית מוצקין

תכשיטי זהב מעוצבים

אמינות ואחריות

לכל תכשיטי הזהב המעוצבים אצלי עם יהלום, מונפקת תעודה המעידה על טיב ואיכות היהלום שנבדק ע״י מעבדה גימולוגית GIA בבורסת היהלומים. זאת כדי שתוכלו להיות בטוחים כי היהלום המשובץ בתכשיט הוא בעל ערך ואיכותי.

מקצועיות ושירות

סמדר, בוגרת ׳מזיאר׳ בי״ס לצורפות

מקפידה על כל הפרטים הקטנים בתכשיטי הזהב המעוצבים. השירות אצלנו הוא בעל ערך עליון וניתן בסטנדרטים בינלאומיים ברמה הגבוהה ביותר. העשייה, האיכות והמוצר בגימור חסר פשרות, כדי שאתם תוכלו להנות מתכשיט שישמור על ערכו לכל החיים

חשיבה ותכנון משותף

יש לך רעיון לתכשיט? רוצה ליצור תכשיט שהוא באמת יחיד מסוגו לאהובה שלך או אולי בשבילך? צרו קשר לתיאום פגישה אצלנו בסטודיו. בפגישה נוכל לחשוב ולתכנן ביחד את התכשיט באוירה נינוחה ותוכלו להתרשם ממגוון תכשיטי זהב מעוצבים.

צור קשר

נשמח לארח אתכם בסטודיו בקניון סטריטמול רמת ישי

049-54-14-24

052-565-9629

050-489-8788